Originálne doplnky pre vašu domácnosť

Mať útulný a moderný domov je snom každého z nás. Doma sa chceme cítiť bezpečne, príjemne, jednoducho chceme aby nám bolo dobre. Tieto pozitívne pocity v domácnosti vytvárajú jednoznačne doplnky, ktorými si zariaďujeme naše obývačky, spálne, či iné miestnosti. 

 Predstavte si ako prídete domov po ťažkom dni z práce, dáte si horúcu sprchu a jediné po čom túžite, je mať kľudný večer. Alebo si predstavte víkend, kedy sa vám zrušil výlet kvôli dažďu a vy zostanete sedieť doma. Ale vám to vôbec nevadí, prečo? Je dokázané, že príroda vplýva na našu myseľ upokojujúco a vďaka našim produktom môžete mať kúsok tejto pomyselnej pohody doma. Pokračujme v predstavovaní… Sedíte vo vašom obľúbenom kresle, v ktorom čítate knihy alebo surfujete na internete a na stolíku vedľa vás, je lampa. Ručne vyrobená drevená lampa, ktorá vyvoláva pocit tepla už len na pohľad. Unikátny a jedinečný výrobok, ktorý dodáva originalitu vášmu vkusu. Telo lampy tvorí opracovaný samorast, preto ide o neopakovateľný a nenapodobiteľný kus. Verte nám, pod svetlom našich lámp, sa žiadna tma neskrýva. 

Lampa agát

Ak ste skôr romantický typ a radi trávite večer pri sviečkach, v našej ponuke nájdete aj drevené svietniky v rôznych odtieňoch dreva, alebo v kombinácii so stabilizovaným machom. Skvelým dekoračným ale aj úžitkovým doplnkom sú drevené  misky, ručne dlabané a ošetrené eko prírodným olejom, ktorý spĺňa normy pre styk s potravinami. 

Alebo si predstavte, ako k vám príde návšteva, a spustia na vás spŕšku pozitívnych citosloviec nad vaším novým stolíkom od GoodWood. “Ten je ale krásny, kde si ho kúpil?” pýtajú sa. S úsmevom odpovedáte, že na www.goodwood.sk , ale že rovnaký už aj tak nekúpia, pretože ide o jedinečný a originálny kus. V tom je práca s drevom krásna a napínavá. Vždy je výsledok iný, neopakovateľný a nenapodobiteľný a taká môže byť aj vaša domácnosť. 

V našej ponuke výrobkov nájdete aj hodiny, ktoré sú kombináciou viacerých materiálov. Ponúkame drevené hodiny v kombinácii s kovom, stabilizovaným machom alebo živicou. Źivica je momentálne veľmi obľúbená pri rôznych procesoch tvorenia, a keď uvidíte ako vyzerá v kombinácii s drevom, pochopíte. Ponúka nekonečno možností, či už ide o farebné variácie alebo vďaka živici vieme vytvoriť na dreve zaujímavé vzory. Jej rozmanitosť a krásu si okamžite zamilujete. 

Doplnky do domácnosti značky GoodWood majú hodnotu, pretože sú vyrábané rukami, ktoré vedie láska k remeslu.